TE Connectivity AMP Connectors
Produkt-Nr.:
969191-4
Hersteller:
Paket:
-
Charge:
-
Datenblatt:
-
Beschreibung:
FLA-STE-GEH2,8 8P
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$1.748
$1.748
10
$1.59885
$15.9885
25
$1.55116
$38.779
50
$1.53539
$76.7695
100
$1.42519
$142.519
250
$1.40163
$350.4075
500
$1.275622
$637.811
1000
$1.141767
$1141.767
2500
$1.055146
$2637.865
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Operating Temperature | -40°C ~ 130°C |
| Number of Rows | 2 |
| Number of Positions | 8 |
| Color | Brown |
| Contact Type | Tab |
| Row Spacing | 0.200" (5.08mm) |
| Mounting Type | Free Hanging (In-Line) |
| Fastening Type | - |
| Product Status | Active |
| Insulation Material | Polyamide (PA), Nylon |
| Series | Junior Timer |
| Mfr | TE Connectivity AMP Connectors |
| Pitch | 0.200" (5.08mm) |
| Connector Type | Plug |
| Features | - |
| Package | Box |
| Contact Termination | Crimp |