9C04021A0R00JLHF3
YAGEO
Produkt-Nr.:
9C04021A0R00JLHF3
Hersteller:
YAGEO
Paket:
0402
Beschreibung:
RES SMD 0 OHM JUMPER 1/16W 0402
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Thick Film
Height - Seated (Max) 0.016" (0.40mm)
Tolerance Jumper
Size / Dimension 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
Temperature Coefficient -
Product Status Obsolete
Supplier Device Package 0402
Resistance 0 Ohms