9C04021A2200JLHF3
YAGEO
Produkt-Nr.:
9C04021A2200JLHF3
Beschreibung:
RES SMD 220 OHM 5% 1/16W 0402
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Thick Film
Height - Seated (Max) 0.016" (0.40mm)
Tolerance ±5%
Size / Dimension 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
Temperature Coefficient ±200ppm/°C
Product Status Obsolete
Supplier Device Package 0402
Resistance 220 Ohms
Series 9C
Power (Watts) 0.063W, 1/16W