9C06031A0R00JLHFT
YAGEO
Produkt-Nr.:
9C06031A0R00JLHFT
Hersteller:
YAGEO
Paket:
0603
Beschreibung:
RES SMD 0 OHM JUMPER 1/10W 0603
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Thick Film
Height - Seated (Max) 0.022" (0.55mm)
Tolerance Jumper
Size / Dimension 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm)
Temperature Coefficient -
Product Status Obsolete
Supplier Device Package 0603
Resistance 0 Ohms