9T06031A11R5CAHFT
YAGEO
Produkt-Nr.:
9T06031A11R5CAHFT
Beschreibung:
RES SMD 11.5OHM 0.25% 1/10W 0603
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Thin Film
Height - Seated (Max) 0.022" (0.55mm)
Tolerance ±0.25%
Size / Dimension 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm)
Temperature Coefficient ±100ppm/°C
Product Status Obsolete
Supplier Device Package 0603
Resistance 11.5 Ohms
Series RT
Power (Watts) 0.1W, 1/10W