A1P35S12M3-F
STMicroelectronics
Produkt-Nr.:
A1P35S12M3-F
Hersteller:
STMicroelectronics
Paket:
ACEPACK™ 1
Beschreibung:
IGBT MOD 1200V 35A 250W ACEPACK1
Auf Lager : 4
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Operating Temperature -40°C ~ 150°C (TJ)
NTC Thermistor Yes
Configuration Three Phase Inverter
Current - Collector (Ic) (Max) 35 A
Input Capacitance (Cies) @ Vce 2.154 nF @ 25 V
Mounting Type Chassis Mount
Product Status Active
Voltage - Collector Emitter Breakdown (Max) 1200 V
Supplier Device Package ACEPACK™ 1
Series -
Input Standard
Vce(on) (Max) @ Vge, Ic 2.45V @ 15V, 35A
Package / Case Module
Power - Max 250 W