AB-EZP24A-B3-K18
American Bright Optoelectronics Corporation
Produkt-Nr.:
AB-EZP24A-B3-K18
Beschreibung:
LED AB-EZP AMBER 1800K 3030
Auf Lager : 3900
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Viewing Angle 120°
Color Amber
Height - Seated (Max) 0.020" (0.52mm)
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.118" L x 0.118" W (3.00mm x 3.00mm)
Supplier Device Package 3030
Wavelength 1800K
Luminous Flux @ Current/Temperature -
Series AB-EZP
Temperature - Test 25°C
Package / Case 1212 (3030 Metric)
Mfr American Bright Optoelectronics Corporation
Voltage - Forward (Vf) (Typ) 24V