AB-FF012BL-19712-XA1
American Bright Optoelectronics Corporation
Produkt-Nr.:
AB-FF012BL-19712-XA1
Beschreibung:
LED MOD AB-FF BLUE LNR STRIP
Auf Lager : 9
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Lens Type Flat
Light Emitting Surface (LES) -
Configuration Linear Light Strip, Flexible
Viewing Angle 90°
Color Blue
Current - Test 870mA
Current - Max -
CRI (Color Rendering Index) -
Size / Dimension 5000.00mm L x 22.00mm W
Lumens/Watt @ Current - Test 16 lm/W
Product Status Active
Wavelength 470nm (465nm ~ 475nm)
Luminous Flux @ Current/Temperature 166lm
Series AB-FF
Temperature - Test -
Type LED Module
Mfr American Bright Optoelectronics Corporation
Height 11.80mm
Voltage - Forward (Vf) (Typ) 12V