AB-GES-L27104W404N3
American Bright Optoelectronics Corporation
Produkt-Nr.:
AB-GES-L27104W404N3
Beschreibung:
LED ENG AB-GES WH LNR STRP 4000K
Benutzer handbuch
Lens Type Flat
Light Emitting Surface (LES) -
Configuration Linear Light Strip
Viewing Angle -
Color White, Neutral
Current - Test -
Current - Max -
CRI (Color Rendering Index) 80
Size / Dimension 271.00mm L x 20.00mm W
Lumens/Watt @ Current - Test -
Product Status Active
Wavelength -
Luminous Flux @ Current/Temperature 500lm (Typ)
Series AB-GES
Temperature - Test 25°C
Type LED Engine
Mfr American Bright Optoelectronics Corporation
Height -
Voltage - Forward (Vf) (Typ) 120VAC