AC1210FR-7W15R8L
YAGEO
Produkt-Nr.:
AC1210FR-7W15R8L
Beschreibung:
RES 15.8 OHM 1% 1W 1210
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Thick Film
Height - Seated (Max) 0.026" (0.65mm)
Tolerance ±1%
Size / Dimension 0.122" L x 0.102" W (3.10mm x 2.60mm)
Temperature Coefficient ±100ppm/°C
Ratings AEC-Q200
Resistance 15.8 Ohms
Series AC
Power (Watts) 1W