AC1210KKX7R8BB474
YAGEO
Produkt-Nr.:
AC1210KKX7R8BB474
Beschreibung:
CAP CER 0.47UF 25V X7R 1210
Auf Lager : 2120
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Applications Automotive
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±10%
Lead Spacing -
Voltage - Rated 25V
Mounting Type Surface Mount, MLCC
Size / Dimension 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Temperature Coefficient X7R
Series AC
Package / Case 1210 (3225 Metric)
Thickness (Max) 0.057" (1.45mm)
Mfr YAGEO
Capacitance 0.47 µF