AC1218FK-071R2L
YAGEO
Produkt-Nr.:
AC1218FK-071R2L
Beschreibung:
RES SMD 1.2 OHM 1W 1812 WIDE
Auf Lager : 3672
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Thick Film
Height - Seated (Max) 0.026" (0.65mm)
Tolerance ±1%
Size / Dimension 0.122" L x 0.181" W (3.10mm x 4.60mm)
Temperature Coefficient ±200ppm/°C
Ratings AEC-Q200
Resistance 1.2 Ohms
Series AC
Power (Watts) 1W