AC1218FK-07240RL
YAGEO
Produkt-Nr.:
AC1218FK-07240RL
Beschreibung:
RES SMD 240 OHM 1W 1812 WIDE
Auf Lager : 4330
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Thick Film
Height - Seated (Max) 0.026" (0.65mm)
Tolerance ±1%
Size / Dimension 0.122" L x 0.181" W (3.10mm x 4.60mm)
Temperature Coefficient ±100ppm/°C
Ratings AEC-Q200
Resistance 240 Ohms
Series AC
Power (Watts) 1W