AC1225FK-07620RL
YAGEO
Produkt-Nr.:
AC1225FK-07620RL
Beschreibung:
RES 620 OHM 1% 2W 1225
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Thick Film
Height - Seated (Max) 0.026" (0.65mm)
Tolerance ±1%
Size / Dimension 0.126" L x 0.252" W (3.20mm x 6.40mm)
Temperature Coefficient ±100ppm/°C
Ratings AEC-Q200
Resistance 620 Ohms
Series AC
Power (Watts) 2W