AC1225FK-077R5L
YAGEO
Produkt-Nr.:
AC1225FK-077R5L
Beschreibung:
RES 7.5 OHM 1% 2W 1225
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Thick Film
Height - Seated (Max) 0.026" (0.65mm)
Tolerance ±1%
Size / Dimension 0.126" L x 0.252" W (3.20mm x 6.40mm)
Temperature Coefficient ±200ppm/°C
Ratings AEC-Q200
Resistance 7.5 Ohms
Series AC
Power (Watts) 2W