AC1225JK-07390RL
YAGEO
Produkt-Nr.:
AC1225JK-07390RL
Hersteller:
YAGEO
Paket:
1225
Beschreibung:
RES 390 OHM 5% 2W 1225
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Thick Film
Height - Seated (Max) 0.026" (0.65mm)
Tolerance ±5%
Size / Dimension 0.126" L x 0.252" W (3.20mm x 6.40mm)
Temperature Coefficient ±100ppm/°C
Product Status Active
Supplier Device Package 1225
Ratings AEC-Q200
Resistance 390 Ohms
Series AC
Power (Watts) 2W