AC2010JK-07330RL
YAGEO
Produkt-Nr.:
AC2010JK-07330RL
Beschreibung:
RES SMD 330 OHM 5% 3/4W 2010
Auf Lager : 9770
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Thick Film
Height - Seated (Max) 0.026" (0.65mm)
Tolerance ±5%
Size / Dimension 0.197" L x 0.098" W (5.00mm x 2.50mm)
Temperature Coefficient ±100ppm/°C
Ratings AEC-Q200
Resistance 330 Ohms
Series AC
Power (Watts) 0.75W, 3/4W