ADCR-T02R7SA505MB
Abracon LLC
Produkt-Nr.:
ADCR-T02R7SA505MB
Beschreibung:
CAPACITOR 5F 2.7V TH
Benutzer handbuch
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Height - Seated (Max) 0.984" (25.00mm)
Tolerance ±20%
Lead Spacing 0.138" (3.50mm)
Termination PC Pins
Voltage - Rated 2.7 V
Mounting Type Through Hole
Size / Dimension 0.315" Dia (8.00mm)
Product Status Active
Lifetime @ Temp. -
ESR (Equivalent Series Resistance) 80mOhm
Mfr Abracon LLC
Capacitance 5 F