AF0201FR-0720KL
YAGEO
Produkt-Nr.:
AF0201FR-0720KL
Beschreibung:
RES SMD 20K OHM 1% 1/20W 0201
Auf Lager : 20000
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Composition Thick Film
Height - Seated (Max) 0.010" (0.26mm)
Tolerance ±1%
Size / Dimension 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm)
Temperature Coefficient ±200ppm/°C
Ratings AEC-Q200
Resistance 20 kOhms
Series AF
Power (Watts) 0.05W, 1/20W