AF122-FR-0714K7L
YAGEO
Produkt-Nr.:
AF122-FR-0714K7L
Beschreibung:
RES ARRAY 2 RES 14.7K OHM 0404
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Applications DDRAM, SDRAM
Number of Resistors 2
Height - Seated (Max) 0.016" (0.40mm)
Tolerance ±1%
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.039" L x 0.039" W (1.00mm x 1.00mm)
Temperature Coefficient ±200ppm/°C
Series AF122
Power Per Element 62.5mW