AF124-JR-077R5L
YAGEO
Produkt-Nr.:
AF124-JR-077R5L
Hersteller:
YAGEO
Beschreibung:
RES ARRAY 4 RES 7.5 OHM 0804
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Applications DDRAM, SDRAM
Number of Resistors 4
Height - Seated (Max) 0.022" (0.55mm)
Tolerance ±5%
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.079" L x 0.039" W (2.00mm x 1.00mm)
Temperature Coefficient ±250ppm/°C
Product Status Active
Supplier Device Package -
Series AF124
Power Per Element 62.5mW