AF162-JR-07120KL
YAGEO
Produkt-Nr.:
AF162-JR-07120KL
Hersteller:
YAGEO
Paket:
0606
Beschreibung:
RES ARRAY 2 RES 120K OHM 0606
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Applications DDRAM, SDRAM
Number of Resistors 2
Height - Seated (Max) 0.020" (0.50mm)
Tolerance ±5%
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.063" L x 0.063" W (1.60mm x 1.60mm)
Temperature Coefficient ±200ppm/°C
Product Status Active
Supplier Device Package 0606
Series AF162
Power Per Element 62.5mW