AF164-FR-0713R7L
YAGEO
Produkt-Nr.:
AF164-FR-0713R7L
Beschreibung:
RES ARRAY 4 RES 13.7 OHM 1206
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Applications DDRAM, SDRAM
Number of Resistors 4
Height - Seated (Max) 0.028" (0.70mm)
Tolerance ±1%
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Temperature Coefficient ±200ppm/°C
Series AF164
Power Per Element 62.5mW