AHA80AFB-205R
YAGEO
Produkt-Nr.:
AHA80AFB-205R
Hersteller:
YAGEO
Beschreibung:
RESISTOR CHASSIS MOUNT 205 OHM 1
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 250°C
Composition Wirewound
Height - Seated (Max) 1.024" (26.00mm)
Tolerance ±1%
Size / Dimension 2.598" L x 1.850" W (66.00mm x 47.00mm)
Temperature Coefficient ±200ppm/°C
Product Status Active
Mounting Feature Flanges
Resistance 205 Ohms
Series AHA
Power (Watts) 80W