AIAP-03-6R8M
Abracon LLC
Produkt-Nr.:
AIAP-03-6R8M
Hersteller:
Abracon LLC
Paket:
Axial
Beschreibung:
FIXED IND 6.8UH 11.6A 13 MOHM TH
Auf Lager : 960
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Current - Saturation (Isat) -
Inductance Frequency - Test 1 kHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±20%
Current Rating (Amps) 11.6 A
Shielding Unshielded
Mounting Type Through Hole
Size / Dimension 0.449" Dia x 0.902" L (11.40mm x 22.90mm)
Product Status Active
Supplier Device Package Axial
Ratings -
DC Resistance (DCR) 13mOhm Max
Inductance 6.8 µH