AICC-02-330K-T
Abracon LLC
Produkt-Nr.:
AICC-02-330K-T
Beschreibung:
IND 33UH 0.255A 1700M
Benutzer handbuch
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Current - Saturation (Isat) -
Inductance Frequency - Test 2.52 MHz
Q @ Freq 50 @ 2.52MHz
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±10%
Current Rating (Amps) 255 mA
Shielding Unshielded
Mounting Type Through Hole
Size / Dimension 0.110" Dia x 0.245" L (2.80mm x 6.22mm)
Ratings -
DC Resistance (DCR) 1.7Ohm Max
Inductance 33 µH
Package / Case Axial
Frequency - Self Resonant 10MHz