AIMC-0201-15NJ-T
Abracon LLC
Produkt-Nr.:
AIMC-0201-15NJ-T
Hersteller:
Abracon LLC
Paket:
0201 (0603 Metric)
Beschreibung:
FIXED IND 15NH 150MA 1.1 OHM SMD
Auf Lager : 29950
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Current - Saturation (Isat) -
Inductance Frequency - Test 100 MHz
Q @ Freq 5 @ 100MHz
Height - Seated (Max) 0.014" (0.35mm)
Tolerance ±5%
Current Rating (Amps) 150 mA
Shielding Unshielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm)
Product Status Active
Supplier Device Package 0201 (0603 Metric)
Ratings -
DC Resistance (DCR) 1.1Ohm Max
Inductance 15 nH
Series AIMC-0201
Type Multilayer
Package / Case 0201 (0603 Metric)
Frequency - Self Resonant 4.5GHz