AISC-0402-6N2J-T
Abracon LLC
Produkt-Nr.:
AISC-0402-6N2J-T
Paket:
0402 (1005 Metric)
Beschreibung:
FIXED IND 6.2NH 760MA 83MOHM SMD
Auf Lager : 3743
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Current - Saturation (Isat) -
Inductance Frequency - Test 250 MHz
Q @ Freq 23 @ 250MHz
Height - Seated (Max) 0.026" (0.66mm)
Tolerance ±5%
Current Rating (Amps) 760 mA
Shielding Unshielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.047" L x 0.025" W (1.19mm x 0.64mm)
Product Status Active
Supplier Device Package 0402 (1005 Metric)
Ratings -
DC Resistance (DCR) 83mOhm Max
Inductance 6.2 nH
Package / Case 0402 (1005 Metric)
Frequency - Self Resonant 5.8GHz