AIUR-11-821K
Abracon LLC
Produkt-Nr.:
AIUR-11-821K
Beschreibung:
FIXED IND 820UH 300MA 1.54OHM TH
Benutzer handbuch
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Current - Saturation (Isat) 450mA
Inductance Frequency - Test 1 kHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.450" (11.43mm)
Tolerance ±10%
Current Rating (Amps) 300 mA
Shielding Unshielded
Mounting Type Through Hole
Size / Dimension 0.375" Dia (9.53mm)
Ratings -
DC Resistance (DCR) 1.54Ohm Max
Inductance 820 µH