ALAN110001-4J61DT
Abracon LLC
Produkt-Nr.:
ALAN110001-4J61DT
Hersteller:
Abracon LLC
Beschreibung:
10/100/1000BASE-T LAN XFMR POE
Benutzer handbuch
Inductance 350µH
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Series -
Height - Seated (Max) 0.225" (5.72mm)
Mfr Abracon LLC
Turns Ratio - Primary:Secondary 1CT:1CT Transmitter, 1CT:1CT Receiver
Package Tape & Reel (TR)
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.610" L x 0.549" W (15.49mm x 13.95mm)