Zuhause / Oscillators / AMPMEGD-60.0000T3
minImg
AMPMEGD-60.0000T3
Abracon LLC
Produkt-Nr.:
AMPMEGD-60.0000T3
Beschreibung:
MEMS OSC XO 60.0000MHZ CMOS SMD
Benutzer handbuch
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Current - Supply (Disable) (Max) 160µA
Absolute Pull Range (APR) -
Height - Seated (Max) 0.035" (0.90mm)
Frequency Stability ±50ppm
Current - Supply (Max) 1.3mA (Typ)
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Package / Case 4-VDFN
Voltage - Supply 1.71V ~ 3.63V
Base Resonator MEMS
Frequency 60 MHz