Zuhause / Oscillators / AMPMGGD-44.0000T3
minImg
AMPMGGD-44.0000T3
Abracon LLC
Produkt-Nr.:
AMPMGGD-44.0000T3
Beschreibung:
MEMS OSC XO 44.0000MHZ CMOS SMD
Benutzer handbuch
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Current - Supply (Disable) (Max) 160µA
Absolute Pull Range (APR) -
Height - Seated (Max) 0.035" (0.89mm)
Frequency Stability ±50ppm
Current - Supply (Max) 1.3mA (Typ)
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.063" L x 0.047" W (1.60mm x 1.20mm)
Package / Case 4-SMD, No Lead
Voltage - Supply 1.71V ~ 3.63V
Base Resonator MEMS
Frequency 44 MHz