Zuhause / Oscillators / AOC2012XAJC-12.8000T1
minImg
AOC2012XAJC-12.8000T1
Abracon LLC
Produkt-Nr.:
AOC2012XAJC-12.8000T1
Hersteller:
Abracon LLC
Beschreibung:
XTAL OSC OCXO 12.8000MHZ CMOS
Benutzer handbuch
Operating Temperature -20°C ~ 70°C
Current - Supply (Disable) (Max) -
Absolute Pull Range (APR) -
Height - Seated (Max) 0.433" (11.00mm)
Frequency Stability ±10ppb
Current - Supply (Max) 289mA
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.800" L x 0.500" W (20.32mm x 12.70mm)
Product Status Active
Ratings -
Series AOC2012
Function -
Type OCXO
Package / Case 14-SMD, No Lead, 4 Leads
Voltage - Supply 3.3V
Output CMOS
Mfr Abracon LLC
Base Resonator Crystal
Frequency 12.8 MHz