Zuhause / Oscillators / AOCJY2A-38.880MHZ-E-SW
minImg
AOCJY2A-38.880MHZ-E-SW
Abracon LLC
Produkt-Nr.:
AOCJY2A-38.880MHZ-E-SW
Beschreibung:
XTAL OSC VCOCXO 38.8800MHZ SNWV
Benutzer handbuch
Operating Temperature -20°C ~ 70°C
Current - Supply (Disable) (Max) -
Absolute Pull Range (APR) -
Height - Seated (Max) 0.453" (11.50mm)
Mounting Type Through Hole
Size / Dimension 0.827" L x 0.827" W (21.00mm x 21.00mm)
Product Status Active
Ratings -
Series AOCJY2
Function -
Type VCOCXO
Package / Case 6-DIP (0.600", 15.24mm), 5 Leads
Voltage - Supply 5V
Output Sine Wave
Mfr Abracon LLC
Base Resonator Crystal
Frequency 38.88 MHz