Zuhause / Oscillators / AOCJY3-38.880MHZ-E
minImg
AOCJY3-38.880MHZ-E
Abracon LLC
Produkt-Nr.:
AOCJY3-38.880MHZ-E
Beschreibung:
XTAL OSC VCOCXO 38.8800MHZ CMOS
Benutzer handbuch
Operating Temperature -20°C ~ 70°C
Current - Supply (Disable) (Max) -
Absolute Pull Range (APR) -
Height - Seated (Max) 0.512" (13.00mm)
Mounting Type Through Hole
Size / Dimension 1.000" L x 1.000" W (25.40mm x 25.40mm)
Product Status Active
Ratings -
Series AOCJY3
Function -
Type VCOCXO
Package / Case 6-DIP (0.750", 19.05mm), 5 Leads
Voltage - Supply 3.3V
Base Resonator Crystal
Frequency 38.88 MHz