Zuhause / Oscillators / AOCJY3B-10.000MHZ
minImg
AOCJY3B-10.000MHZ
Abracon LLC
Produkt-Nr.:
AOCJY3B-10.000MHZ
Beschreibung:
XTAL OSC VCOCXO 10.0000MHZ CMOS
Benutzer handbuch
Operating Temperature 0°C ~ 50°C
Current - Supply (Disable) (Max) -
Absolute Pull Range (APR) -
Height - Seated (Max) 0.512" (13.00mm)
Frequency Stability ±5ppb
Current - Supply (Max) -
Mounting Type Through Hole
Size / Dimension 1.000" L x 1.000" W (25.40mm x 25.40mm)
Series AOCJY3
Function Standby (Power Down)
Type VCOCXO
Package / Case 6-DIP (0.750", 19.05mm), 5 Leads
Voltage - Supply 12V
Output CMOS
Mfr Abracon LLC
Base Resonator Crystal
Frequency 10 MHz