Zuhause / Oscillators / AOCJY4A-26.000MHZ
minImg
AOCJY4A-26.000MHZ
Abracon LLC
Produkt-Nr.:
AOCJY4A-26.000MHZ
Beschreibung:
XTAL OSC VCOCXO 26.0000MHZ CMOS
Benutzer handbuch
Operating Temperature 0°C ~ 50°C
Current - Supply (Disable) (Max) -
Absolute Pull Range (APR) -
Height - Seated (Max) 0.512" (13.00mm)
Frequency Stability ±2ppb
Current - Supply (Max) -
Mounting Type Through Hole
Size / Dimension 1.421" L x 1.071" W (36.10mm x 27.20mm)
Type VCOCXO
Package / Case 6-DIP (0.701", 17.80mm), 5 Leads
Voltage - Supply 5V
Base Resonator Crystal
Frequency 26 MHz