Zuhause / Oscillators / AOCJY4B-10.000MHZ-E-SW
minImg
AOCJY4B-10.000MHZ-E-SW
Abracon LLC
Produkt-Nr.:
AOCJY4B-10.000MHZ-E-SW
Beschreibung:
XTAL OSC VCOCXO 10.0000MHZ SNWV
Benutzer handbuch
Operating Temperature -20°C ~ 70°C
Current - Supply (Disable) (Max) -
Absolute Pull Range (APR) -
Height - Seated (Max) 0.512" (13.00mm)
Mounting Type Through Hole
Size / Dimension 1.421" L x 1.071" W (36.10mm x 27.20mm)
Type VCOCXO
Package / Case 6-DIP (0.701", 17.80mm), 5 Leads
Voltage - Supply 12V
Output Sine Wave
Mfr Abracon LLC
Base Resonator Crystal
Frequency 10 MHz