Zuhause / Oscillators / AOCJYA-100.000MHZ-E
minImg
AOCJYA-100.000MHZ-E
Abracon LLC
Produkt-Nr.:
AOCJYA-100.000MHZ-E
Beschreibung:
XTAL OSC VCOCXO 100.0000MHZ CMOS
Benutzer handbuch
Operating Temperature -20°C ~ 70°C
Current - Supply (Disable) (Max) -
Absolute Pull Range (APR) -
Height - Seated (Max) 0.500" (12.70mm)
Frequency Stability ±10ppb
Current - Supply (Max) -
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 1.000" L x 0.866" W (25.40mm x 22.00mm)
Product Status Active
Ratings -
Series AOCJY
Function Standby (Power Down)
Type VCOCXO
Package / Case 6-SMD, No Lead, 5 Leads
Voltage - Supply 5V
Base Resonator Crystal
Frequency 100 MHz