Zuhause / Oscillators / AOCJYA-38.880MHZ
minImg
AOCJYA-38.880MHZ
Abracon LLC
Produkt-Nr.:
AOCJYA-38.880MHZ
Beschreibung:
XTAL OSC VCOCXO 38.8800MHZ CMOS
Benutzer handbuch
Operating Temperature 0°C ~ 50°C
Current - Supply (Disable) (Max) -
Absolute Pull Range (APR) -
Height - Seated (Max) 0.500" (12.70mm)
Frequency Stability ±5ppb
Current - Supply (Max) -
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 1.000" L x 0.866" W (25.40mm x 22.00mm)
Package / Case 6-SMD, No Lead, 5 Leads
Voltage - Supply 5V
Output CMOS
Mfr Abracon LLC
Base Resonator Crystal
Frequency 38.88 MHz