AOZ8302CI-12
Alpha & Omega Semiconductor Inc.
Produkt-Nr.:
AOZ8302CI-12
Paket:
SOT-23A-3
Beschreibung:
TVS DIODE 12VWM 19VC SOT23A-3
Benutzer handbuch
Operating Temperature -40°C ~ 85°C (TJ)
Current - Peak Pulse (10/1000µs) 24A (8/20µs)
Applications Ethernet, Telecom
Capacitance @ Frequency 25pF @ 1MHz
Voltage - Breakdown (Min) 13V
Mounting Type Surface Mount
Power - Peak Pulse 450W
Product Status Obsolete
Supplier Device Package SOT-23A-3
Series -
Type Zener
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 19V
Package / Case TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
Voltage - Reverse Standoff (Typ) 12V (Max)