Zuhause / RF Antennas / APAE1575R1240ABDD1-T
minImg
APAE1575R1240ABDD1-T
Abracon LLC
Produkt-Nr.:
APAE1575R1240ABDD1-T
Hersteller:
Abracon LLC
Beschreibung:
RF ANT 1.575GHZ CER PATCH PIN
Auf Lager : 414
Benutzer handbuch
Frequency Range 1.591GHz ~ 1.595GHz
Applications GPS
Number of Bands 1
Ingress Protection -
Termination Pin
Mounting Type Adhesive
Height (Max) 0.181" (4.60mm)
Product Status Active
RF Family/Standard Navigation
VSWR 1.5
Series APAE
Antenna Type Ceramic Patch
Frequency (Center/Band) 1.575GHz
Mfr Abracon LLC
Features -
Return Loss -
Package Tray
Gain 0.6dBic
Frequency Group UHF (1GHz ~ 2GHz)