Zuhause / RF Antennas / APAE1575R1540AZDB2F-T
minImg
APAE1575R1540AZDB2F-T
Abracon LLC
Produkt-Nr.:
APAE1575R1540AZDB2F-T
Hersteller:
Abracon LLC
Beschreibung:
RF ANT 1.575GHZ CER PATCH PIN
Auf Lager : 9352
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Frequency Range 1.575GHz ~ 1.579GHz
Applications GPS
Number of Bands 1
Ingress Protection -
Termination Pin
Mounting Type Adhesive
Height (Max) 0.185" (4.70mm)
Product Status Active
RF Family/Standard Navigation
VSWR 1.5
Series APAE
Antenna Type Ceramic Patch
Frequency (Center/Band) 1.575GHz
Mfr Abracon LLC
Features -
Return Loss -15dB
Package Tray
Gain 1.2dBic
Frequency Group UHF (1GHz ~ 2GHz)