Zuhause / RF Antennas / APAE868R2540JBDB2-T
minImg
APAE868R2540JBDB2-T
Abracon LLC
Produkt-Nr.:
APAE868R2540JBDB2-T
Beschreibung:
RF ANT 868MHZ CER PATCH PIN ADH
Auf Lager : 3053
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Frequency Range 867MHz ~ 869MHz
Applications GPS
Number of Bands 1
Ingress Protection -
Termination Pin
Mounting Type Adhesive
Height (Max) 0.181" (4.60mm)
Product Status Active
RF Family/Standard Navigation
VSWR 1.5
Series APAE
Antenna Type Ceramic Patch
Frequency (Center/Band) 868MHz
Mfr Abracon LLC
Features -
Return Loss -
Package Tray
Gain 4.5dBic
Frequency Group UHF (300MHz ~ 1GHz)