Zuhause / RF Antennas / APAM2764YK0175
minImg
APAM2764YK0175
Abracon LLC
Produkt-Nr.:
APAM2764YK0175
Hersteller:
Abracon LLC
Beschreibung:
RF ANT 1.575GHZ CER PATCH CAB
Auf Lager : 6093
Benutzer handbuch
Frequency Range 1.573GHz ~ 1.578GHz
Applications GPS
Number of Bands 1
Ingress Protection -
Termination U.FL (UMCC), IPEX MHF1
Mounting Type Surface Mount
Height (Max) 0.276" (7.00mm)
Product Status Active
RF Family/Standard Navigation
VSWR 1.5
Series APAM
Antenna Type Ceramic Patch
Frequency (Center/Band) 1.575GHz
Mfr Abracon LLC
Features Cable - 50mm, LNA
Return Loss -
Package Tray
Gain 2.5dBic
Frequency Group UHF (1GHz ~ 2GHz)