AT1206DRE0722R1L
YAGEO
Produkt-Nr.:
AT1206DRE0722R1L
Beschreibung:
RES SMD 22.1 OHM 0.5% 1/4W 1206
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Thin Film
Height - Seated (Max) 0.026" (0.65mm)
Tolerance ±0.5%
Size / Dimension 0.122" L x 0.063" W (3.10mm x 1.60mm)
Temperature Coefficient ±50ppm/°C
Ratings AEC-Q200
Resistance 22.1 Ohms
Series AT
Power (Watts) 0.25W, 1/4W