Zuhause / Heat Sinks / ATS-15A-166-C3-R0
minImg
ATS-15A-166-C3-R0
Advanced Thermal Solutions Inc.
Produkt-Nr.:
ATS-15A-166-C3-R0
Beschreibung:
HEATSINK 25X25X15MM R-TAB T412
Benutzer handbuch
Shape Square, Fins
Material Aluminum
Product Status Active
Fin Height 0.590" (15.00mm)
Series pushPIN™
Thermal Resistance @ Forced Air Flow 12.46°C/W @ 100 LFM
Type Top Mount
Length 0.984" (25.00mm)
Mfr Advanced Thermal Solutions Inc.
Thermal Resistance @ Natural -
Material Finish Blue Anodized
Package Bulk
Attachment Method Push Pin
Width 0.984" (25.00mm)