Advanced Thermal Solutions Inc.
Produkt-Nr.:
ATS-15A-195-C2-R0
Hersteller:
Paket:
-
Charge:
-
Datenblatt:
-
Beschreibung:
HEATSINK 40X40X12MM XCUT T766
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$5.377
$5.377
10
$5.2364
$52.364
25
$5.09504
$127.376
50
$4.81194
$240.597
100
$4.52884
$452.884
250
$4.245778
$1061.4445
450
$4.104256
$1846.9152
950
$3.679682
$3495.6979
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Shape | Square, Fins |
| Material | Aluminum |
| Product Status | Active |
| Fin Height | 0.472" (12.00mm) |
| Series | pushPIN™ |
| Thermal Resistance @ Forced Air Flow | 10.93°C/W @ 100 LFM |
| Type | Top Mount |
| Length | 1.575" (40.00mm) |
| Mfr | Advanced Thermal Solutions Inc. |
| Thermal Resistance @ Natural | - |
| Material Finish | Blue Anodized |
| Package | Tray |
| Attachment Method | Push Pin |
| Width | 1.575" (40.00mm) |
| Power Dissipation @ Temperature Rise | - |
| Diameter | - |
| Package Cooled | Assorted (BGA, LGA, CPU, ASIC...) |
| Base Product Number | ATS-15A |