Zuhause / Heat Sinks / ATS-15A-86-C2-R0
minImg
ATS-15A-86-C2-R0
Advanced Thermal Solutions Inc.
Produkt-Nr.:
ATS-15A-86-C2-R0
Beschreibung:
HEATSINK 35X35X15MM R-TAB T766
Auf Lager : 25
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Shape Square, Fins
Material Aluminum
Product Status Active
Fin Height 0.590" (15.00mm)
Series pushPIN™
Thermal Resistance @ Forced Air Flow 17.72°C/W @ 100 LFM
Type Top Mount
Length 1.378" (35.00mm)
Mfr Advanced Thermal Solutions Inc.
Thermal Resistance @ Natural -
Material Finish Blue Anodized
Package Tray
Attachment Method Push Pin
Width 1.378" (35.00mm)