Zuhause / Heat Sinks / ATS-15B-92-C2-R0
minImg
ATS-15B-92-C2-R0
Advanced Thermal Solutions Inc.
Produkt-Nr.:
ATS-15B-92-C2-R0
Beschreibung:
HEATSINK 40X40X15MM R-TAB T766
Auf Lager : 25
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Product Status Active
Fin Height 0.590" (15.00mm)
Series pushPIN™
Thermal Resistance @ Forced Air Flow 16.48°C/W @ 100 LFM
Type Top Mount
Length 1.575" (40.00mm)
Material Finish Blue Anodized
Package Tray
Attachment Method Push Pin
Width 1.575" (40.00mm)